DOM STUDENTA NR 2 „BETA” POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ

nr konta bankowego:

BANK PEKAO SA 60 1240 1154 1111 0000 2148 7646

Akceptujemy płatność kartą kredytową

Dom Studenta nr 2 „BETA” jest przeznaczony do kwaterowania studentów Politechniki Białostockiej, studentów innych uczelni białostockich oraz studentów w ramach programów międzynarodowych.

Dom Studenta udostępnia również wolne pokoje w ramach noclegów doraźnych studentom studiów niestacjonarnych, osobom prywatnym, firmom oraz instytucjom państwowym. Część hotelową stanowią pokoje niezamieszkałe przez studentów stacjonarnych.

Ilość miejsc: 475

Ilość pokoi studenckich: 234 w tym:

• 58 pokoi jednoosobowych o podwyższonym standardzie;
  • 62 pokoje dwuosobowe o podwyższonym standardzie;
  • 59 pokoi dwuosobowych;
  • 55 pokoi trzyosobowych.

Z pokoi o podwyższonym standardzie korzystają jedynie studenci zagraniczni skierowani do zakwaterowania przez Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej Politechniki Białostockiej.

Pokoje są umeblowane i wyposażone w komplet bielizny pościelowej (kołdra, poduszka, pokrowiec, poszewka, prześcieradło). W pokojach o podwyższonym standardzie znajduje się dodatkowo lodówka. Pokoje wyposażone są w gniazda umożliwiające podłączenie do sieci internetowej.

Na segment mieszkalny składający się z czterech pokoi przypada wspólna łazienka, w skład której wchodzą dwie umywalki, natrysk i toaleta.

Na każdym piętrze znajduje się ogólnodostępna kuchnia, a w niej 3 kuchenki gazowe, zlewozmywak i stół oraz pralnia i suszarnia. Pralnia jest ogólnodostępna, jednak akademik nie zapewnia środków piorących.

W Domu Studenta nr 2 mieszczą się biura i siedziby organizacji studenckich.

• Klub RELAX – lokal o powierzchni 86 m2 znajduje się na parterze, wyposażony jest w meble konferencyjne oraz media. Sala wykorzystywana jest przez mieszkańców akademika do organizowania spotkań oraz imprez okolicznościowych;
  • Studencka Agenda Fotograficzna – pokój nr 915;
  • Studencki Klub Krótkofalowców – pokój 913;
  • Biuro Erasmus Student Network – pokój nr 8 i 9.

Wydrukuj tą stronę