Konkurs EL-ROBO-MECH organizują wspólnie Wydział Mechaniczny oraz Wydział Elektryczny. Na laureatów czekają indeksy na dowolnie wybrany kierunek studiów na jednym z tych dwóch wydziałów Politechniki Białostockiej oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Prezentację konkursową należy przesłać do niedzieli 15 stycznia.

Aby wziąć udział w konkursowych zmaganiach, uczestnicy (indywidualnie lub w zespole nie większym niż trzyosobowy) powinni przygotować pracę konkursową, która nawiązuje tematyką do jednej z wybranych nauk technicznych. W opisie zgłoszenia konkursowego należy podać, na czym polega innowacyjność proponowanego rozwiązania i wyraźnie zaznaczyć wkład własny każdego z autorów.

Harmonogram:

• 15 stycznia 2017 r. nadsyłanie prezentacji pracy konkursowej
  • do 31 stycznia 2017 r. ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do II etapu
  • od 7 do 11 marca 2017 r. samodzielna prezentacja prac przed komisją konkursową
  • do 30 marca 2017 r. ogłoszenie listy laureatów

Szczegóły na stronie: EL-ROBO-MECH

Szans na zdobycie przepustki na studia na Politechnice Białostockiej jest więcej. Poszczególne wydziały zorganizowały konkursy o indeksy adresowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Warto wziąć w nich udział!

Konkurs „Matematyka stosowana” – zgłoszenia do 20 stycznia. Do wygrania indeksy na każdy, wybrany przez laureata, kierunek studiów prowadzonych na Politechnice Białostockiej
Szczegóły na stronie: signum.pb.edu.pl/konkurs
Kontakt: signum@pb.edu.pl, tel. 692 567 759

Konkurs „Zdobądź indeks na kierunek architektura krajobrazu” – zgłoszenia do 13 stycznia
Szczegóły na stronie: http://www.wb.pb.edu.pl/Konkurs.html
Kontakt: wb.konkursak@pb.edu.pl

Konkurs „Zdobądź indeks na kierunek inżynieria rolno-spożywcza i leśna” – zgłoszenia do 13 stycznia
Szczegóły na stronie: http://www.wb.pb.edu.pl/Konkurs.html
Kontakt: wb.konkursirsil@pb.edu.pl

Konkurs “Biznes za milion” – zgłoszenia do 9 stycznia. Do wygrania indeks na dowolny kierunek prowadzony na Wydziale Zarządzania.
Szczegóły na stronie: milion.pb.edu.pl
Kontakt: milion@pb.edu.pl