Jeszcze do poniedziałku 9 stycznia można przesyłać prace na konkurs BIZNES ZA MILION. Do wygrania jest 5 indeksów na dowolnie wybrany kierunek studiów na Wydziale Zarządzania oraz nagrody rzeczowe m.in. smartfon i czytnik e-booków.

Z tej propozycji mogą skorzystać tegoroczni maturzyści. Wygrana w konkursie jeszcze przed majowymi egzaminami zapewni im wstęp na studia. Wystarczy, na specjalnie przygotowanym formularzu, opisać swój pomysł na zagospodarowanie jednego miliona złotych. Projekt należy przesłać do 9 stycznia 2017 roku do godziny 24:00 na adres milion@pb.edu.pl

Propozycje maturzystów oceni komisja konkursowa. Najlepsze zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.milion.pb.edu.pl. Wielki finał konkursu, prezentacja projektów przez finalistów, ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród odbędzie się 19 stycznia 2017 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Szczegóły na stronie: www.milion.pb.edu.pl

Szans na zdobycie przepustki na studia na Politechnice Białostockiej jest więcej. Poszczególne wydziały zorganizowały konkursy o indeksy adresowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Warto wziąć w nich udział!

Wydrukuj ten Post