Informujemy, że dnia 24 września 2016 r. (sobota) odbędzie się Biesiada Absolwentów Politechniki Białostockiej.

Do udziału zapraszamy wszystkich Absolwentów Politechniki Białostockiej wraz z osobami towarzyszącymi.

Rejestracji uczestnictwa w Biesiadzie można dokonać drogą elektroniczną. W tym celu należy uzupełnić formularz rejestracyjny. Po wysłaniu formularza otrzymacie Państwo wiadomość zwrotną z  informacjami dotyczącymi formy płatności jak również szczegółami wyjazdu.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz terminowe uregulowanie płatności.

Harmonogram:
13:30 Zbiórka – Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska, ul. Wiejska 45E
(przed wejściem do budynku)
13:45 Prezentacja dotycząca historii Uczelni, zwiedzanie nowoczesnych laboratoriów INNO-EKO-TECH Politechniki Białostockiej
15:10 Wyjazd autokarem do Frampol Ranczo (Hołówki Duże, ok. 25 km od Białegostoku)
15:45 Wycieczka po okolicy (w tym punkty widokowe)
16:30 Rozpoczęcie BIESIADY (ognisko i spotkanie integracyjne z udziałem Władz Uczelni)
21:00 Wyjazd do Białegostoku (planowany przyjazd do Białegostoku ok. godz. 21:45)

Zapisy trwają do 18 września 2016 r.

Koszt: 70 zł/osoba

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: absolwenci@pb.edu.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 517 177 656

BIESIADA ABSOLWENTÓW_PLAKAT_SMALL

formularz rejestracyjny