Do końca lutego można aplikować do 4. edycji jednego z największych w Polsce programów akceleracyjnych – MIT Enterprise Forum Poland. Około 25 młodych, innowacyjnych firm technologicznych otrzyma wsparcie wiodących polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, w tym spółek Skarbu Państwa. Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej mitefpoland.org.

Początkujący przedsiębiorcy przez 3 miesiące będą współpracować z polskimi i międzynarodowymi ekspertami oraz mentorami nad weryfikacją i dopracowaniem modeli biznesowych swoich przedsięwzięć. Wszystko po to, aby potrafili poradzić sobie na rynku, skutecznie skomercjalizować swoje rozwiązania i pozyskać finansowanie na dalszy rozwój działalności.

Do tej pory akcelerację w ramach programu MIT Enterprise Forum Poland przeszło ponad 70 startupów technologicznych. Młodzi przedsiębiorcy korzystali z porad ekspertów, mieli też dostęp do profesjonalnych laboratoriów, dzięki czemu mogli sprawdzić swoje projekty przed komercjalizacją.

MIT Enterprise Forum Poland oferuje wsparcie w ścieżce ogólnej oraz w czterech wyspecjalizowanych ścieżkach branżowych. Ścieżka Let’s Fintech with PKO Bank Polski! organizowana jest we współpracy z partnerem głównym programu – PKO Bankiem Polskim. Partnerem ścieżki akceleracyjnej Energia jest Grupa PGNiG. Ścieżkę Zdrowie współtworzy Grupa Adamed, natomiast pojawiającą się po raz pierwszy w programie ścieżkę Agri-tech wspiera fundusz AgriTech Hub. Nowością w akceleratorze jest również ścieżka Industry 4.0 dedykowana startupom technologicznym zainteresowanym współpracą z partnerami z regionu Dolnego Śląska.

 

MIT Enterprise Forum Poland

Wydrukuj ten Post