Up To Date Festival to muzyczna wizytówka Podlasia. Po ośmiu latach prezentacji tego, co w elektronice i rapie najciekawsze i najbardziej fascynujące, Festiwal może się dziś pochwalić lojalną i wymagającą publicznością. Tegoroczna odsłona Up To Date już w ten weekend – 8 i 9 września.

Organizatorzy zapowiadają udział blisko 50 artystów! Na czterech scenach na Stadionie Miejskim w Białymstoku prezentowane będą technosoul i electronic beats. Miłośnicy ambientu mogą odwiedzić salę kameralną Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego przy ul. Świętojańskiej. Warto też przyjść na Rynek Kościuszki żeby obejrzeć wystawę prezentującą 8 lat festiwalu w obiektywie.

Politechnika Białostocka od lat wspiera organizatorów Up To Date Festival, w tym roku przede wszystkim technicznie. Po raz kolejny zasilamy energią festiwalowe koncerty.

Cieszymy się, że w ten nietypowy sposób możemy wspierać to rozpoznawalne w całej Polsce wydarzenie muzyczne. Jego organizatorom życzymy dobrego klimatu a publiczności niezapomnianych wrażeń i… wspaniałej energii!

 

Pozdro techno!

Strona festiwalu: www.uptodate.pl

 

 

Fotorelacja z Up To Date Festival w roku 2016

 

Wydrukuj ten Post